Legalne sterydy
80% odżywiania sportowego stanowią mieszanki białek – tak zwane białka. Słowo białko jest interpretowane na rosyjski jako „białko”. Często jest tworzony z braków z pracy sera, z serwatki i żadna „chemia” nie jest szczególnie zaangażowana w ciąg. W rzeczywistości białko jest „odmianą” żywności dla dzieci. Jeśli ogólnie rzecz biorąc, zatem są białka z węglowodanami (gainer), są szybko przyswajalne białka praktycznie bez węglowodanów (izolat), są białka, które są powoli strawne (kazeina). Pozostałe 20 procent to nowego typu aminokwasy różnych rodzajów, suplementy na charakter a oryginalne piękne marketingowe.

Odżywianie sportowe w projektowaniu podstawy nie odgrywa tak bogatej wadze, jak mówią w promocji. To zniechęcająca sztuczka marketingowa, która tworzy wypełnić kieszenie sprzedawców artykułów sportowych. Jeśli czytasz lub słyszysz coś takiego: „ten suplement wysadzi twoje mięśnie” lub „10 kilogramów mięśni na miesiąc”, czy „nowa superduper Amino Anabolo Mass 4000”, to rozumiesz, że chcą ciebie … chcą dać ci śmieci. Nie uznaje żadnych legalnych dodatków, które pracowały tak skutecznie. Po nisku nie wszystkie. Odżywianie sportowe znacznie dobra pomaga skorygować i dobrać dietę doświadczonego sportowca, są naprawdę działające rzeczy. A nie myśl w historii i doskonałe sztuczki reklamowe. Mówię ciż jak sprzedawca żywności dla sportowców.

Często spotykam szczupłych facetów, którzy biorą w kilku paczkach i doświadczają ich szklistymi oczami, które mówią „tutaj, będę się kołysać”. Prace reklamowe.

Dla inteligentnego sportowca ich miesięczny złóż z pewnością wystarczy na sześć miesięcy. Nadużywanie odżywiania sportowego spowoduje trwałe uszkodzenie kieszeni sprzedawców i pobudzi Twoją toaletę. Nic nie spadnie od ciebie, ale gdy nerki są chore, możesz je skrzywdzić (uczciwie, należy zauważyć, że wiele dziedzin nie można przygotować z złymi nerkami). Możesz i po prostu dostać rozstrój żołądka, który nie jest w kształcie sprostać sobie z takim ładunkiem białka.

Jeśli spożywasz daleko niż 3 g białka na 1 kg masy ciała, możesz zatruć się produktami rozpadu białka i grzmotać w szpitalu. Znam nawet taki przypadek. Ale może naprawdę nie będziesz w kształcie naprawdę wiele trawić a po prostu sprawisz, że twoje kakahi będą przyjemne