Legalne sterydy
80% odżywiania sportowego stanowią mieszanki białek – tak zwane białka. Słowo białko jest wyświetlane na rosyjski jako „białko”. Przeważnie jest sprowadzany z braków z produkcji sera, z serwatki i żadna „chemia” nie jest szczególnie zatrudniona w proces. W rzeczywistości białko jest „odmianą” żywności dla niemowląt. Jeśli ogólnie rzecz mając, to są białka z cukrami (gainer), są szybko przyswajalne białka praktycznie bez węglowodanów (izolat), są białka, które są powoli strawne (kazeina). Pozostałe 20 procent to drugiego sposobu aminokwasy innych sposobów, suplementy na stopień a oryginalne piękne marketingowe.

Odżywianie sportowe w budowaniu podstawy nie odgrywa naprawdę istotnej roli, jak podkreślają w reklamie. To zniechęcająca sztuczka marketingowa, która korzysta wypełnić kieszenie sprzedawców artykułów sportowych. Jeśli czytasz lub słyszysz coś takiego: „ten suplement wysadzi twoje mięśnie” lub „10 kilogramów mięśni na miesiąc”, czy „nowa superduper Amino Anabolo Mass 4000”, to rozumiesz, że chcą ciebie … chcą dać ci śmieci. Nie liczy żadnych legalnych dodatków, które służyły tak skutecznie. Po nisku nie wszystkie. Odżywianie sportowe bardzo dobra pomaga skorygować i wzbogacić dietę doświadczonego sportowca, są naprawdę działające rzeczy. Jednakże nie myśl w relacje i genialne sztuczki reklamowe. Świadczę ciż jako sprzedawca żywności dla sportowców.

Często spotykam szczupłych facetów, którzy kupują w kilku paczkach i niosą ich szklistymi oczami, które odpowiadają „tutaj, będę się kołysać”. Prace reklamowe.

Dla inteligentnego sportowca ich miesięczny złóż z pewnością wystarczy na sześć miesięcy. Nadużywanie odżywiania sportowego spowoduje trwałe uszkodzenie kieszeni sprzedawców i pobudzi Twoją toaletę. Nic nie spadnie z ciebie, jednak jeśli nerki są chore, potrafisz je skrzywdzić (uczciwie, należy zauważyć, że wiele prace nie można przygotować z złymi nerkami). Możesz jeszcze po prostu dostać rozstrój żołądka, który nie jest w stanie sprostać sobie z takim ładunkiem białka.

Jeśli spożywasz daleko niż 3 g białka na 1 kg wagi ciała, możesz zatruć się produktami rozpadu białka i grzmotać w szpitalu. Znam nawet taki przypadek. Ale najprawdopodobniej fizycznie nie będziesz w stanie tak wielu czytać oraz po prostu sprawisz, że twoje kakahi będą piękne